۰۱

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی سریر وب به صورت 24 ساعت آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد. خدمات سریر وب را به صورت آنلاین دریافت کنید.

۰۳

بروز رسانی مستمر

به جهت نیاز مبرم فعالیتهای الکترونیکی به بروزرسانی ابزار و استراتژی فعالیت خود ، در هر لحظه با ما به روز باشید.

۰۲

مشاوره و ارزیابی

  کارشناسان ما در هر زمان آماده ی ارائه مشاوره و ارزیابی کسب و کار آنلاین شما میباشند. برای دریافت خدمات مشاوره فوق فقط کافیست با ما در  ارتباط باشید

نمایندگی رسمی فروش و خدمات

شرکت طرح اندیشان پویا

شرکت طرح اندیشان پویا در سال ١٣٧٦ با هدف بهینه سازی و بالا بردن کارایی نرم افزارهای موجود مالی و اداری در آن زمان و با به کارگیری خلاقیت فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان نخبه ایرانی فعالیت خود را آغاز نموده است. محصولات و خدمات این شرکت حاصل نزدیک به سه دهه فعالیت و تحقیق مستمر و پیگیر جهت بهبود سیستم‌ها و روش‌های جاری در شرکت‌های مختلف کشور بوده و می‌تواند به عنوان یکی از ابزارهای مؤثر برنامه‌ریزی، هدایت و کنترل، مدیران ارشد سازمان‌ها را یاری رسانده و در افزایش سرعت و دقت در فرآیند تصمیم گیری و نیز ارتقاء توان مدیریتی در حوزه‌های مختلف صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت ترازبین تجارت

ترازبین تجارت سازمانی است که با هدف ارائه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش نرم افزار و خدمات حسابداری و مالی به جامعه تولیدکنندگان و ارائه دهندگان آنها و همچنین شناسایی دقیق نیاز بهره برداران و همراهی با آنها در دریافت بالاترین سطح کیفی و کمی بهره برداری از نرم افزار و خدمات فوق تاسیس شده است.

در تماس باشید

با انتخاب یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید
آدرس
تهران_اندیشه فاز4_بازار نقش جهان_پلاک309
تلفن
021-65361184
09393914714
09056718600
ایمیل
sarirweb@gmail.com